Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Виставка Андрія Бокотея

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

    Цієї весни  відомий український художник, академік і професор, народний художник України, лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка Андрій Бокотей візначив своє 80-річчя. У Львівському національному музеї імені митрополита Андрея Шептицького з нагоди ювілею митця з  величезним успіхом демонструвалася незвичайна і надзвичайна творча робота художника – «Тайна вечеря».

   Хоч як дивував і радував нас протягом десятиліть цей Майстер гутного скла –  декоративними пластами, об’ємно-просторовими композиціями, декоративними вазами й тарілками, скульптурами, які вражали склодувною технікою, –  ця одна з останніх робіт вразила кожного до глибини душі.

   Не раз Андрій Бокотей звертався в своїй творчості до  філософських тем, як,наприклад, у роботах «Апокаліпсис», «Мойсей», «Проти течії», «Рівновага», «Всесвіт», «Метаморфози» та ін., що викликали захоплення шанувальників  мистецтва на виставках у всьому світі. «Тайна вечеря» стала кульмінацією  у драматургії його життя і розмови з людьми через призму скла.

  Біля композиції «Тайна вечеря» Андрія Бокотея  будуть роздумувати про вічне глядачі  Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Виставка відкриється 18 травня у дзеркальній залі театру. І триватиме до кінця місяця.