Zaproszeni artyści

  • Dyrekcja
  • Artystyczne przywództwo
  • Opera
  • Balet
  • Chór
  • Orkiestra
  • Artystyczna część
  • Zaproszeni artyści
  • Conductors
    Jewhen Stankovych
    kompozytor
    People`s Artist of Ukraine
    Przewodniki
    Володимир Сіренко (м.Київ)
    диригент-постановник
    народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка
    Choreografowie
    Юліана Малхасянц
    хореографія і постановка
    заслужена артистка Росії, лауреат премії «Душа танцю»
    Ольга Семьошкіна
    Балетмейстер-постановник
    Natalija Sharowa (USA)
    балетмейстер-постановник
    Marcello Algeri (Włochy)
    хореограф, балетмейстер-постановник
    Mykyta Dolgushyn
    Choreographer
    Artem Shoshyin (Kijów)
    балетмейстер-постановник
    Dyrektorzy sceny
    Джузеппе Вішілія (Італія)
    режисер-постановник
    (Італія)
    Robert Skolmowski (Polska)
    режисер-постановник
    Zbignev Khshanovskyi
    режисер-постановник
    Honored artist of Poland
    Michael Sturm (Niemcy)
    Stage Director - Regie
    Artyści-reżyserzy
    Mathias Engelmann (Austria)
    Co-director, set and costume designer
    Dmytro Tsyperduk
    Artists-director
    Honored Worker of Culture of Ukraine
    Anna Ipatjeva
    художник костюмів
    Chorus masters
    Johannes Köhler (Niemcy)
    хормейстер
    Dyrygent
    Wasyl Wasylenko
    диригент
    народний артист України
    Volodymyr Garkusha

    People`s Artist of Ukraine
    Nazar Jakobenczuk
    Dyrygent
    winner of the international competition
    Andrij Jurkewycz
    Conductor
    zasłużone artysta Ukrainy
    Zaproszeni soliści opery
    Maria Berezovska
    Dramatic mezzo-soprano
    winner of the international competition
    Stephania Dovgan
    сопрано
    Gosha Kowalinska

    лауреат міжнародних конкурсів
    ZORYANA KUSHPLER
    солістка Віденської Штаатсопери
    Margaryta Levchuk
    солістка опери
    Daryna Łitovchenko

    лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів
    Iryna Petrowa

    Лауреат міжнародних конкурсів
    Julija Pohrebniak

    лауреат міжнародних конкурсів
    Alla Rodina

    лауреат міжнародних конкурсів
    Maria Samoriz-Szram

    лауреат всеукраїнських конкурсів
    Sofiia Solovii
    Opera Soloist
    winner of the international competition
    Dmytro Ałtuchow

    лауреат міжнародних конкурсів
    Jurij Gadzackyj

    лауреат міжнародних конкурсів
    Dmytro Żukow
    соліст опери
    Andrij Maslakow
    соліст опери
    лауреат міжнародного конкурсу
    Jarosław Papajło

    лауреат міжнародних конкурсів
    Wołodymyr Szynkarenko

    лауреат міжнародних конкурсів
    Zaproszeni soliści baletu
    Wiktoria Dymowska
    солістка балету
    заслужена артистка України
    Natalia Iwasenko
    солістка балету
    Olha Kifyak
    прима-балерина
    заслужена артистка України
    Kateryna Kuhar

    People`s Artist of Ukraine
    Adel Kinzikiejew
    соліст балету
    лаурет міжнародного конкурсу
    Viktor Tomashek
    соліст балету
    Oleksandr Stoyanov
    соліст балету
    заслужений артист України