Balet

  • Dyrekcja
  • Artystyczne przywództwo
  • Opera trupa
  • Balet
  • Chór
  • Orkiestra
  • Artystyczna część
  • Гастролери
  • Zaproszeni artyści
  • Керівництво балетної трупи
    Ihor Chramow
    Dyrektor baletu
    artysta narodowy Ukrainy
    Serhij Najenko
    choreograf
    zasłużone artysta Ukrainy
    Провідні солісти
    Darija Jemeljancewa
    провідна солістка балету
    Julija Jermołenko
    провідна солістка балету
    Anastasia Isupowa
    провідна солістка балету
    заслужена артистка України
    Jewhenija Korszunowa
    провідна солістка балету
    лауреат премії ім. В. Писарєва
    Anna Surmina
    провідна солістка балету
    Wiktorija Tkacz
    провідна солістка балету
    Chrystyna Tracz
    провідна солістка балету
    заслужена артистка України
    Albina Jakimenko
    провідна солістка балету
    лауреат премії ім. В. Писарєва
    Трістан Добровний
    провідний соліст балету
    лауреат міжнародного конкурсу
    Serhij Kaczura
    провідний соліст балету
    Andrij Mychalicha
    провідний соліст балету
    Ołeh Petryk
    провідний соліст балету
    народний артист України
    Jewhenij Swietlica
    провідний соліст балету
    заслужений артист України
    Солісти
    Вікторія Зварич
    артистка балету
    Юлія Рижа
    артистка балету
    Nataliya Didyk
    солістка балету
    Ulana Korczewska
    солістка балету
    Jaryna Kotys
    солістка балету
    дипломант міжнародного конкурсу
    Julija Mychalicha-Roma
    солістка балету
    Natalija Pelo
    солістка балету
    Witałij Ryzyj
    соліст балету, інспектор балетної трупи
    лауреат премії ім. А. Шикеро
    Артисти балету
    Репетитори з класу балету
    Tamara Łewycka
    Korepetycje z klasy baletu
    Chrystyna Mordzik
    Korepetycje z klasy baletu
    Hałyna Sachnowska
    Korepetycje z klasy baletu
    Концертмейстери з класу балету
    Łidija Hołowacka
    Akompaniatory z klasy baletu
    Switłana Krupej
    Akompaniatory z klasy baletu
    Alina Janowska
    Akompaniatory z klasy baletu