Salon muzyczny

MOJA PIOSENKA

koncert
MOJA PIOSENKA
koncert
60 Хвилин.

До 140-річчя з дня народження Олександра Олеся

та 2-ої річниці перепоховання поета в Україні

МОЯ ПІСНЯ 

Театралізоване дійство за однойменним циклом поезій Олександра Олеся

на музику Мирослава Волинського 

Участь беруть:

Юрій Трицецький – бас

Анна Волинська – фортепіано

Libretto wystawy
O wystawie
Літературно-музична композиція «Моя пісня»

Літературно-музична композиція «Моя пісня» — це театралізований варіант однойменного вокального циклу Мирослава Волинського на слова Олександра Олеся.
Цикл складається з 14 романсів, пов’язаних між собою спільним змістом. Основна тема – місце поета та його творчості в суспільстві.
Вокальний цикл «Моя пісня» створений в 2010 р спеціально для Юрія Трицецького. Вперше виконаний у 2011 році. Окремі номери виконувались в різних концертах у Львові, Києві, Одесі, Дрогобичі, Торонто (Канада), також на Львівському телебаченні.
Цикл був повністю записаний на диск в рамках проекту Ukrainian Art Song Project в Канаді.
Теперішнє виконання приурочене до 140-річчя з дня народження Олександра Олеся та 2-ї річниці перепоховання поета в Україні.

Волинський_М
Трицецький
Anna_Volynska

Біографічні довідки:
Волинський Мирослав народився 17 лютого 1955 р. в селі Підтесово, Красно¬ярсь¬кого краю (батько був репресований).
З 1956 по 1979 р.р. проживав в м. Івано-Франківську, де закін¬чив муз.-пед. Факультет Івано-Франківського педагогічного інсти¬туту (нині Універси¬тет) ім. В. Стефаника.
В 1986 р. закінчив Львівську державну консерваторію по класу композиції професора А. Й. Кос-Анатольського, а після його смерті Лєшека Мазепи.
Дипломант Всеукраїнських конкурсів-фестивалів: «Золото¬вер¬хий Київ» та «Створімо сучасну патріотичну музику». Автор великих проектів-ораторій: до 10-ї річниці пастирського візиту блаженного папи Івана Павла ІІ до України (Totus Tuus), та 150-ї річниці митрополита Андрея Шептицького («Я тебе кличу»).
Член Національної спілки композиторів України.
Заслужений діяч мистецтв України.
Працює викладачем композиції Львівської середньої спеціаль¬ної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької. Серед учнів є лауреати респуб¬лікан¬ських та міжнародних конкурсів юних компо¬зиторів.
В своїй творчості тяжіє до монументальних жанрів: опера, ораторія, симфонічна музика. В творчому доробку 5 опер, 3 ораторії, кантати, симфонічні твори, хорова, вокальна та камерно-інструментальна музика різних жанрів.

 

Юрій Трицецький
Освіта Вокальну освіту здобув у Львівській консерваторії ім. М. Лисенка: 1979-1981 рр. (клас М. Шелюжко, 1982–1985рр. — клас професора О. Дарчука); та в Музичній академії ім. Гнєсіних (м. Москва, Росія): 1989-1991рр. (клас професора А. Ейзена).
Трудова діяльність
У 1987-1992 рр. у Челябінському театрі опери та балету ім. М. Глінки.
З 1992 р.- соліст опери Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької.
Гастролі: Австрія, Італія, Німеччина, Франція, Голландія, Данія, Бельгія, Ліван, Польща, Україна, Росія.

 

АННА ВОЛИНСЬКА народилась 21 листопада 1962 року в м. Луцьку. З 1969 року навчалась у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернат ім. С.Крушельницької.
1980-1985 — роки навчання у Львівській державній консерваторії ім. М.В.Лисенка по класу фортепіано. Зараз працює викладачем у дитячій музичній школі Львова.
Автор трьох поетичних книг — «Вогонь осінній», «Співзвуччя», «Окрушини». Друкувалась в обласній періодиці, журналах «Дніпро», «Київ», «Дзвін», збірнику молодих літераторів «Високий Замок», антології львівських поетів «З горіха зерня».
Також у творчому доробку:
Поетичні тексти на святкування 25-ліття хіротонії Блаженнішого архієпископа УГКЦ Любомира Гузара (2002 р., Урочиста академія у Львівському оперному театрі);
Поетичні тексти до урочистої академії, присвяченої 100-літтю від дня народження блаженної пам’яті Владики УГКЦ Володимира Стернюка (2007 р., Львівський оперний театр);
Поетичне оформлення для творчого звіту митців Львівщини в Національному палаці «Україна» (1999 р., Київ).
Лібрето до опер Мирослава Волинського «Івасик-Телесик» за п’єсою Олександра Олеся; «Данило Галицький» (у співавторстві з Романом Гораком).
Лібрето до ораторії «Totus Tuus», присвяченій 10-ій річниці пастирського візиту блаженного Івана Павла ІІ до України, та ораторії «Я тебе кличу», присвяченій 150-літтю народження Митрополита Андрея Шептицького.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców