Festival

MONO OPERA

MONO OPERA
60 Хвилин.

Дзеркальна зала о 15:00

МОНООПЕРИ

  •  Юлія Гомельська (Україна). На вірші Карло Марія Кінскі«Відблиски втомленого поп-стару»  (чотири новели)  
  • Ріка Нарімото (Японія). На вірші Мацуо Басьо.«Гомін води» 
  • Цвєта Дімітрова (Болгарія). На вірші Генріха Гайне.«Морська примара»
  • Кармелла Ципколенко (Україна). Лібрето Крістіне Торквіст (Австрія)«Цим вечором Борис Годунов» 

Соліст – Руперт Берґманн (бас-баритон, Австрія) 

Ансамбль «SENZA SFORZANDO»

у складі:

Марина Перепелиця ( фортепіано)

Анна Довбиш  (скрипка)

Євген Довбиш  (віолончель)

Володимир Гітін  (кларнет)

Іван Гуменюк  (маримба)

           Диригент, художній керівник – Олександр Перепелиця

Libretto wystawy
O wystawie
Ансамбль «Senza Sforzando»

Ансамбль «Senza Sforzando» – ансамбль, народжений в Одесі у 2001 р – перед заснуванням фестивалю «Два дні і дві ночі нової музики». Існує як тріо, квартет, ансамбль. Виступає в Україні та за кордоном. Дрезденський центр сучасної музики(DZzM) запросив двох музикантів цього ансамблю – Олексія Тітова(акордеон) та Олександра Перепелицю (фортепіано) до участі в міжнародному проекті сценічної музики «passport» , в межах якого, за сприянням видатних музикантів та композиторів, стипендіати з Німеччини, України та Бразилії створили міжнародний ансамбль «pass_Port». Прем’єра проекту відбулась на фестивалі «Дрезденські дні сучасної музики» при Європейському центрі мистецтва Геллерау (Дрезден, 2004). Ансамбль брав участь у міжнародному проекті «Європейська ідентичність поза новими кордонами Євросоюзу»(Україна-Угорщина, 2006 р.) та ін.. У 2006 р. ансамбль на живо акомпанував короткометражним відеофільмам Г. Шера. Учасник фестивалю «Гоголь-фест» (2012 р.).
Репертуар колективу доволі широкий – від 18-ого до 21-ого століття. Керівник колективу – піаніст Олександр Перепелиця-молодший.

Руперт Берґман – бас-баритон, виконавець великого драматичного діапазону . Народився у Ґраці (Австрія). Навчався тут в Академії музики. У 1990 р. дебютував як співак в оперному театрі Граца, продовжив кар’єру в кількох театрах Відня. Брав участь у багатьох музичних фестивалях світу: у містах Європи, Канади, Чілі, Японії, Пуерто Ріко, США. У його репертуарі понад 70 партій в операх композиторів різних країн, епох і стилів .Брав участь у багатьох світових прапрем’єрах. Його виступи називають вокальним театром, бо перетворює свій виступ на захопливе шоу. Це відбувається всупереч усталеним зразкам поведінки камерних співаків на концертній естраді.
В Україні вперше виступив у 1997 році і закохався в неї, приїжджав сюди більше десятка разів. Спеціалізується на сучасній музиці. Захоплюється музикою сучасних українських композиторів, популяризує її за кордоном.

IMG_0608
IMG_5966
IMG_5979
IMG_6457
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
IMG_6472
IMG_9496
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców