Salon muzyczny

Vox Ukraine

koncert
Vox Ukraine
koncert
60 minut.

В перекладі з латини «vox» – голос. Серія концертів Vox Ukraine має на меті відкривати публіці камерну музику українських композиторів ХХ та ХХІ століття.

В програмі концерту твори титанів українського академізму Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Валентина Сильвестрова, Олександра Козаренка, а також твори молодих львівських композиторів Дениса Литвиненка та Петра Тітяєва.

Струнний квартет “Фенікс”:

Микола Гав’юк, скрипка

Петро Тітяєв, скрипка

Вадим Педорич, альт

Денис Литвиненко, віолончель

Libretto wystawy
O wystawie

Струнний Квартет Львівської Національної Філармонії ім. М. Скорика, також відомий як «ФЕНІКС» ( Phoenix String Quartet )  – це чоловічий камерно-інструментальний ансамбль, який займає одне з провідних місць у сучасному мистецькому житті України.  Квартет був створений у 2008 році  у Львові зусиллями талановитих та енергійних музикантів.

Склад: 

Микола Гав’юк  – скрипка

Петро Тітяєв  – скрипка

Вадим Педорич  – альт

Денис Литвиненко  – віолончель        

     За час існування, колектив досяг величезних творчих успіхів, проявивши високий професіоналізм та яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху у публіки. Репертуар колективу відрізняється багатством та різноманітністю. Він охоплює широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Також квартет активно популяризує відому вітчизняну  академічну, фолькову та раніше втрачену і несправедливо забуту українську музику.

Квартет «Фенікс» часто долучається до різноманітних мультикультурних проєктів, благодійних заходів  та інтернаціональних фестивалів (США, Японія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Італія, Естонія та ін.).  Біографія квартету пронизана невтомним пошуком нових творчих шляхів, форм та рішень, які б змогли розширити репертуарні та виконавські можливості камерного ансамблю.  

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców