Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

„Сходинки до Парнасу” (30.01.2018)

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   „Сходинки до Парнасу”  – так називається театралізована екскурсія У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.
   Започаткована 1 вересня минулого року, вона дуже полюбилася школярам і вчителям. Про це свідчать постійні телефонні дзвінки вчителів до організаторів із проханням записатися на екскурсію (а черга вже
довжелезна), а також –  захоплені відгуки  учнів.
    Після зимових канікул проект „Сходинки до Парнасу” знову запрацював сьогодні. На екскурсії побували діти львівських шкіл №18, 53 і Львівської спеціалізованої школи „Надія”з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю.
   Як завжди, вони почули розповідь із історії театру, побачили фрагмент репетиції фольк-опери-балету „Коли цвіте папороть” Є.Станковича, виступи артистів балету, а також побували у творчих майстернях театру, де ознайомились із цехами, де виготовляють костюми і декорації.
   Чекаємо на листи і малюнки наших гостей.