Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Прем’єра! балети «Весна священна» та «Пульчинелла» видатного композитора 20 ст. Ігоря Стравінського.

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

17,19 і 21 жовтня у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької в рамках проекту «Український прорив» відбудеться нова прем’єра, що обіцяє стати хітом нового сезону: балети «Весна священна» та «Пульчинелла».

Видатний композитор ХХ ст. Ігор Стравінський написав сотні творів із яскравою барвистістю оркестру, колористикою гармонії та мелодики. Однак саме балети принесли йому дзвінку славу,  що високими музичними хвилями прокочувалась із місць першопрочитань, тобто з Парижу  – на схід і захід по всій Європі.

  Знаменно, що композитор, який походив зі старовинного козацького роду Сулими, писав «Весну священну» на Волині, в Устилузі, Тут  він збудував дім, «райський куточок для творчості», у який  повертався потім протягом кількох років перед остаточно еміграцією у Швейцарію, згодом  – Францією, США.

   Вперше одноактні балети «Весна священна» і «Пульчинелла» побачать світло рампи у Львові – як дві дії одного яскравого спектаклю «Правда під маскою»

у  постановці  сузір’я  митців:

режисер, художній керівник – Василь Вовкун

балетмейстер-постановник –  Марчелло Алджері (Італія)

диригент постановник – Теодор Кучер (США)

диригент –Юрій Бервецький

асистента балетмейстера – Сабріна Рінальді(італія), Ігор Храмов

художник – Тадей Риндзак

  Запрошуємо стати учасником унікальної події!