Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Майстер-класи Ольги Пасічник для солістів опери

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Для проведення майстер-класів по вокалу запросили відому у Європі та Україні оперну та камерна співачку, сопрано Ольгу Пасічник. У репертуарі співачки партії з опер від бароко до сучасності, які вона виконує на сценах Парижа, Амстердама, Мадрида, Відня, Мюнхена, Варшави та ін.
  Майстер класи Ольги Пасічник у Львівській національній опері тривали впродовж 12-15 березня 2019 року. Найбільше уваги приділялось правильній італійській вимові у аріях та речитативах, фразуванню, стилю та акторській майстерності, а також дихальній та вокальній техніці. 
  У майстер-класах взяли участь молоді й талановиті виконавці, у яких за плечима немалий досвід та успішний початок сценічної кар’єри. Однак, у найвідповідальніших партіях нерідко потрібен наставник, який допоможе «дошліфувати грані», щоб виступ вдався справді блискучим.