Kolektyw

(UA)

Aртисти оркестру

        І  СКРИПКИ

  • концертмейстер оркестру –  Андрій Чайковський
  • заст.концертмейстера  – Побережнюк Світлана
  • Войтинський Юрій
  • Волошин Соломія
  • Дадукевич Олена
  • Дубенська Ольга
  • Мандзюк Романа
  • Меленець Галина
  • Михайлецька Наталія
  • Наконечна Наталія
  • Нестер Андрій
  • Новосад Наталія
  • Семчишин Віктор
  • Семчишин Марта

 ІІ СКРИПКИ

  • концертмейстер групи  – Смовж Уляна
  • заст.концертмейстера  – Шукайло Тетяна
  • Бабська Уляна
  • Думка Лідія
  • Дутчак Ольга
  • Ковалишин Роман
  • Малкуш Лідія
  • Олійник Ірина
  • Наконечна Дзвенислава
  • Хаврона Юлія

 АЛЬТИ

  • концертмейстер групи – Гетьман Ірина
  • заст.концертмейстера – Стрипко Олеся
  • Громиш Любов
  • Гуцул Ольга
  • Мегеден Володимир
  • Романів Любов
  • Серемуля Зіновій
  • Щеглюк Ольга

 ВІОЛОНЧЕЛІ

  • концертмейстер групи  – Станішевська Ірина
  • Килик Ірина
  • Стасишин Ірина
  • Турканик Юрій
  • Шутко Павло

 КОНТРАБАСИ

  • концертмейстер групи – Павловський Дмитро
  • заст.концертмейстера –  Новосад Вячеслав
  • Бараній Михайло
  • Знак Назар
  • Яцишин Тарас

 АРФИ

  • концертмейстер групи – Белегай Ірина
  • Коноваленко Наталія

 ФЛЕЙТИ

  • концертмейстер групи – Лев Наталія
  • заст.концертмейстера – Гуран Юрій
  • Кошелинська Ярослава
  • Липецький Іван
  • Луценко Сергій

 ГОБОЇ

  • концертмейстер групи,заслужений артист України – Кулиняк Іван
  • заст.концертмейстера – Костинюк Василь
  • Гетто Андрій (англійський ріжок)
  • Гриньов Денис
  • Лесюк Іван (англійський ріжок)

 КЛАРНЕТИ

  • концертмейстер групи  – Гречух Микола
  • заст.концертмейстера  – Хижий Назар
  • Бей Ігор
  • Вавренюк Олександр
  • Максимів Віра
  • Чепелюк Григорій

 ФАГОТИ

  • концертмейстер групи – Пиріжок Андрій
  • заст.концертмейстера – Лесюк Михайло
  • Дяковський Павло (контр-фагот)
  • Малярчук Олексій

 ВАЛТОРНИ

  • концертмейстер групи – Казидуб Олег
  • заст.концертмейстера – Яворський Тарас
  • Годісь Микола
  • Гребень Юрій
  • Гресько Ігор
  • Пронюк Юрій
  • Радзілевич Сергій

 ТРУБИ

  • концертмейстер групи – Стасишин Богдан
  • заст.концертмейстера – Варянка Іван
  • Гаврилюк Ігор
  • Надюк Василь
  • Наконечний Андрій
  • Порада Ігор

 ТРОМБОНИ

  • концертмейстер групи  – Кравець Любомир
  • заст.концертмейстера  – Кушнір Тарас
  • Лев Ігор
  • Стасів Ярослав
  • Цуз Володимир

 ТУБИ

  • концертмейстер групи – Лущ Ігор
  • Кацерблюк Валерій

 УДАРНІ  ІНСТРУМЕНТИ

  • концертмейстер групи –  Гетьман Андрій
  • заст.концертмейстера  – Олійник Дмитро
  • Олійник Тарас (дрібні інструменти)
  • Пакош Олексій
  • Пиріжок Ольга (дрібні інструменти)
  • Федик Олег(дрібні інструменти)