Віталій Загорбенський
Освіта, трудова діяльність та репертуарні партії

Характер голосу — баритон

Освіта

В 1994 р. закінчив Дрогобицьке музичне училище ім. Барвінського, хормейстерський відділ.

З 1994 по 1997рр. навчався в Дрогобицькому державному педагогічному інституті за спеціальністю «Вчитель музики та народознавства».

В 2001р. закінчив магістратуру Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (клас проф., народного артиста України Б. О. Базиликута, спеціальність «Викладач вокалу»).

З 2003 по 2006рр. навчався в аспірантурі Львівської музичної академії ім. М. В. Лисенка по класу вокалу (клас проф., народного артиста України І. Ф. Кушплера).

Трудова діяльність

З 2001 по 2004 рр. соліст народного фольклорного ансамблю «Відгомін» в м. Трускавець та солістом ансамблю пісні і танцю «Галичина» м. Львів.

З 2004 р. соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької та соліст Центру військово-музичногомистецтваЗахідно-оперативного командування.

2001 р. лауреат Міжнародного конкурсу молодих вокалістів «Кримська весна 2001″(перша премія) в м. Ялта.

Гастролі з театром: Франція, Австрія, Швейцарія, Німеччина, Польща, Катар.

Концертні гастролі: Іспанія, Франція, Польща, Німеччина.

В його репертуарі партії в операх:

Виконавець прологу — Р. Леонкавалло Паяци
Сільвіо — Р. Леонкавалло Паяци
Белькоре — Г.  Доніцетті Любовний напій
Фігаро — Д. Россіні Севільський цирульник
Роберт — П. Чайковський Іоланта
Микола — М. Лисенко Наталка Полтавка
Жорж Жермон, батько Альфреда — Д. Верді Травіата
Барон — Д. Верді Травіата
Герольд — Д. Верді Отелло
Султан — С. Гулак-Артемовський Запорожець за Дунаєм
Баритон — К. Орф Карміна Бурана
Мацей — С. Монюшко Страшний двір
Комісар — Д. Пуччіні Мадам Баттерфляй
Данкайро — Ж. Бізе Кармен
Алріс — А. Сіренко Золотий пінгвін
Парубок — Ю. Мейтус Украдене щастя
Поет — М. Скорик Мойсей
Офіцер — Д. Верді Ріголетто
Марулло — Д. Верді Ріголетто
Граф ді Луна — Д. Верді Трубадур
Бабич — Ю. Мейтус Украдене щастя
Перехожий — Д. Верді Травіата
Папаґено — В. -А.Моцарт Чарівна флейта
Шонар — Д. Пуччіні Богема
Мєчнік — С. Монюшко Страшний двір
Альфіо — П. Масканьї Сільська честь
Генріх Айзенштайн — Й. Штраус Летюча миша
Блінд — Й. Штраус Летюча миша
Каскада — Ф. Легар Весела Вдова
Секретар — Й. Штраус Циганський барон
Король — А. Спадавекка Попелюшка