Трістан Добровний

Освіта

  • Професійна танцювальна програма в Банфі (Banff Professional Dance Program), Ліндсей Фішер (Lindsay Fischer), Художній керівник, 2008 р.
  • Школа Королівського Балету Вінніпегу (Royal Winnipeg Ballet School), Арлен Мінхорст (Arlene Minkhorst), Художній керівник, 2002 — 2008 рр.

Нагороди

  • 2008 р. Одержувач нагороди Рамона Джона Гнатишина (The Ramon John Hnatyshyn Award — RJHF), Грант розвитку артистів з класичного танцю (Developing Artist Grant for Classical Ballet).
  • 2007–2008 рр. Одержувач премії Принца Едварда (Prince Edward Award), Листопад 2007 р.
  • 2007–2008 рр. Одержувач Стипендія вікового мистецтва прем’єра (Premier’s Centennial Arts Scholarship), Вересень 2007 р.

З жовтня 2016 року працює у нашому театрі.

Партії виконувані у Львівській Національній Опері:

  • Принц Зігфрід — «Лебедине озеро» П. Чайковського
  • Па-де труа — «Лебедине озеро» П. Чайковського
  • Принц — «Лускунчик» П. Чайковського
  • Принц – “Білосніжка та семеро гномів” Б.Павловського
  • Фаріз – “Шехеразада” М.Римський-Корсаков
  • Троянда — «Видіння троянди» К.-М. Вебера
  • Франц — «Коппелія» Л. Деліба
  • Ескамільйо – “Кармен-сюїта” Ж.Бізе-Р.Щедріна
  • Па-де скляв — «Корсар» А. Адана
  • Юнак — «Ближче, ніж кохання» (модерн-балет на класичну музику)
  • Дует — опера «Сільська честь» П. Масканьї
  • Танець — опера «Кармен» Ж. Бізе
  • Воїн — «Есмеральда» Ц. Пуньї
  • Pas d’action, індуський танець(соло)- “Баядерка” Л.Мінкуса
  • Де Гріє – “Поверненя Баттерфляй” Д.Пуччіні – М.Скорик
  • Ротбарт  – “Лебедине озеро” П.Чайковського
  • Вакх – “Ніч вальпургії” балетна сцена з опери “Фауст” Ш.Гуно

 

  • Прем’єр балету — «Королівський Балет Вінніпегу» (Royal Winnipeg Ballet Company) Вінніпег, Манітоба 2008 — 2015 рр.

Партії:

  • Принц Альберт; Pas de Six в балеті «Жізель». Постановка: Пітер Райт (Peter Wright) (перша постановка), відновив хореографію Десмонд Келі (Desmond Kelly), березень 2012 — 2015 рр.
  • Принц Альберт в балеті «Жізель». Постановка: Н. Долгушин, 2016 р.
  • Принц, Соло в вальсі в балеті «Лускунчик». Постановка: Ніна Менон (Nina Menon) і Галина Йорданова (Galina Yordanova), грудень 2008 — 2015 рр.
  • Принц Зігфрід, Pas de trois в балеті «Лебедине oзеро». Постановка: Галина Йорданова (Galina Yordanova), березень 2010 р.
  • Рожеве адажіо, Кіт у чоботях в балеті «Спляча красуня». Постановка: Анна-Марія Холмс (Anna-Marie Holmes), березень 2013 р.
  • Меркуціо, Паріс, Бенволіо в балеті «Ромео і Джульєтта». Хореографія: Руді ван Дантзіг (Rudi van Dantzig), 2014 р.
  • Соліст в «Карміні Бурана» (Carmina Burana). Хореографія: Маурісіо Вайнрот (Mauricio Wainrot), травень 2013 р.
  • Метью в балеті «Мулен Руж». Хореографія: Йорден Моріс (Jorden Morris), 2009 — 2015 рр.
  • «Чотири сезони» Хореографія: Джеймс Куделка (James Kudelka), 2014 р.
  • Свенгалі в балеті «Свенгалі»(Svengali). Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), жовтень 2011 р.
  • Kурді (Curdie) в балеті «Принцеса і Гоблін» (The Princess and The Goblin). Хореографія: Твайла Тарп (Twyla Tharp), Жовтень 2012 р.
  • Боб (Bob) в балеті «Історія Попелюшки» (A Cinderella Story). Хореографія: Вал Каніпаролі (Val Caniparoli), 2015 р.
  • Гордон (Gordon) в балеті «Гоінг хом стар» — «Встановлення істини і примирення’ (Going Home Star — Truth and Reconciliation. Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), 2015 р.
  • Капітан Гак (Captain Hook) в балеті «Пітер Пен»(Peter Pan). Хореографія: Йорден Моріс (Jorden Morris), вересень 2015 р.
  • Людина Топотун (Stomper Man) в балеті «В кімнаті що зверху» (In The Upper Room). Хореографія: Твайла Тарп (Twyla Tharp), травень 2011 р.
  • Людина Галаада (Gilead Men) в балеті «Розповідь покоївки» (The Handmaid’s Tale). Хореографія: Лілія Йорк (Lila York), жовтень 2013 р.
  • Твідл Ді (Tweedle Dee), Гусениця (Caterpillar) в балеті «Країна чудес» (Wonderland). Хореографія: Шон Хаунсел (Shawn Hounsell), березень 2011 р.
  • Як зверху так і знизу (As Above, So Below). Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), травень 2009 р.
  • Хікарізато (Hikarizatto). Хореографія: Іцік Галілі (Itzik Galili), травень 2009 р.
  • Сьома симфонія (Seventh Symphony). Хореографія: Тоер Ван Шайк (Toer Van Schayk), жовтень 2008 р.
  • Запрошенний артист в якості провідного соліста в компанії: Ред Кроунед Крайн (The Red Crowned Crane), а також в компанію Вуші Стейт Сонг енд Денс Театр (Wuxi State Song and Dance Theater)
  • Репертуар включає в себе: Люмінус (Luminous); В тандемі (In Tandem); Кванц бай Кванц (Quantz by Quanz); Вбивство затівається (Murder Afoot); Поп, бабл енд фіз (Pop, Bubble and Fizz).
Всі Провідні солісти
Дарія Ємельянцева
провідна солістка балету
Юлія Єрмоленко
провідна солістка балету
Анастасія Ісупова
провідна солістка балету
Євгенія Коршунова
провідна солістка балету
Анна Сурміна
провідна солістка балету
Вікторія Ткач
провідна солістка балету
Христина Трач
провідна солістка балету
Альбіна Якіменко
провідна солістка балету
Сергій Качура
провідний соліст балету
Андрій Михаліха
провідний соліст балету
Олег Петрик
провідний соліст балету
Євгеній Свєтліца
провідний соліст балету