Ґоша Ковалінська

14 вересня 2018 р. Опера Д.Верді "Аїда". У партії Амнеріс виступила мецо-сопрано з Польщі, лауреат міжнародних конкурсів Ґоша Ковалінська @Gosha Kowalinska.

Ґоша Ковалінська народилася у Познані (Польща).
У 1991 році переїхала до Франції, де спершу вивчала звукорежисуру, і, паралельно, вокал у Паризькій консерваторії. Випускниця Ecole Normale de Musique de Paris (вокал), а також Ecole Claude Mathieu (акторська майстерність). З 2009 року вдосконалює свою майстерність під керівництвом Ґабріелли Равацці.
Лауреатка багатьох конкурсів, зокрема головної нагороди Міжнародного вокального конкурсу Spazio Musica в Італії. У 2010 р. дебютує як Місіс Квіклі у «Фальстафі» Верді під керівництвом Фабіо Маестрі. У 2014 році отримує спеціальну нагороду на конкурсі Armel Opera в Угорщині й виступає у спектаклі «Моцарт і Смерть» режисера Томаса Пілара в Чехії. Брала участь у майстер-класах таких визначних особистостей оперної сцени, як Фіоренца Коссотто, Мауріціо Арена, Анна Сімс, Маґрет Гоніґ, Йоланта Жмурко, Стефанія Бонфаделлі, Рафаель Сікорський, Кетрін Гарріс, Джун Андерсон. Співпрацює з багатьма театрами у Франції та Італії, а з 2015 — також з Оперою в Замку в Щеціні.
Виконувала оперні партії: Бізе — Кармен, Верді — Амнеріс («Аїда»), Азучена («Трубадур»), Маддалена («Ріголетто»), Фенена («Набукко»), Флора («Травіата»), Місіс Квіклі («Фальстаф»), Ульріка («Бал-маскарад»), Пуччіні — Сузукі («Мадам Баттерфляй»), Дзіта («Джанні Скіккі»), Оффенбах — Єлена («Прекрасна Єлена»), Мателла («Паризьке життя»), Моцарт — III Дама («Чарівна флейта»), Дорабелла («Так чинять усі»), Бріттен — Місіс Ґроус («Поворот гвинта») т. ін. Також в її ораторійному й симфонічному репертуарі — Реквієм Верді, Stabat Mater Перголезі, Реквієм та Missa solemnis Моцарта, Маленька урочиста меса і Stabat Mater Россіні, Stabat Mater Двожрака, 9 симфонія Бетховена, El amor Brujo Мануаля де Фалья, Sea PicturesЕдварда Елгара.