Папороть яскраво розцвіла у грудні

Успішно відбулася   прем’єра фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть» Є.Станковича у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

При повному аншлазі!

   Серце втішається, що щоденно протягом двох місяців наповнення театрального сайту і фейсбуку новинами і різноманітними даними з історії першої постановки «Цвіту папороті»;

текстового і фотографічного  інформування глядачів  про хід подій у художніх майстернях; репортажів із репетицій – від першої  аж до самої прем’єри, відіграло свою велику роль: привернуло увагу всіх львівських мас-медія . Київ теж зацікавився і позитивно відреагував.

   Інтерес до нового спектаклю  величезний: квитка придбати неможливо. Але  радує не лише це. Найголовніше, що любовно розрекламована нами вистава сподобалась глядачам. Навіть більше, ніж вони очікували. Щиро дякуємо насамперед тим мас-медіа, які першими відгукнулися на наш заклик повідомляти, розповідати, коли у Львові зацвіте папороть: студія «Люксен», обласне державне радіо, обласне державне телебачення, “”Lviv.ua.magazin”, і,звичайно, всім, хто про нас писав, показував на екрані,озвучував на радіо і не втомиться це робити в майбутньому. Фольк-опера-балет «Коли цвіте папороть», що стала феєрією, варта уваги.

   Сердечно вітаємо весь колектив із перемогою! Це справжній «Український прорив», що його заявив і здійснив  режисер-постановник, народний артист України Василь Вовкун.