Пам’ятаємо провідного соліста балету та балетмейстера Германа Ісупова

  20 років тому цього дня відійшов у вічність багаторічний провідний артист балету та головний балетмейстер театру у 1976 – 1995 рр. народний артист України Герман Ісупов.
  Преса відзначала: «Шляхетний жест, скульптурна поза, монументально виліплений характер, професійно, на нюансах поєднана героїка і лірика – це ІСУПОВ».
 Серед провідних партій артиста – Адам («Створення світу» А. Петрова), Спартак («Спартак» А. Хачатуряна), Тіль («Тіль Уленшпігель» Є. Глєбова), Тібальд («Ромео і Джульетта» С. Прокоф’єва), Альберт («Жізель» А. Адана), Квазімодо («Есмеральда» Ц. Пуньї), Дезіре («Спляча красуня» П. Чайковського), Степан («Лілея» К. Данькевича), Лесь («Орися» А. Кос-Анатольського) та ін.
  Серед його постановок окремі й досі в репертуарі театру – знакові «Лускунчик» П. Чайковського та «Створення світу» А. Петрова. До постановок Г. Ісупова у Львівській опері належить також комедійна вистава «Даремна обережність», в якій першу картину другого акту Ісупов відтворив за старими записами з 1920–х років.
  Герман Ісупов похований на Личаківському кладовищі.