Пам‘ятна сторінка в історії Львівської національної опери

Тадею Риндзаку, народному художникові України, головному художникові театру, урочисто вручили державну нагороду – орден «За заслуги» III ступеня. Вручення відбулося на сцені Львівської національної опери, якій художник присвятив понад 50 років своєї творчої діяльності.
 
 
Сьогодні, у день 80-річчя Тадея Риндзака, уся мистецька спільнота міста зібралася, щоб насолодитися оперою «Бал-маскарад» Дж. Верді у сценографії художника, й аби розділити радість святкування його ювілею.
 
 Генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун особисто та від імені усього колективу привітав митця: «В опері – велика подія! Нашому патріарху – 80. Ви – це наріжний камінь, стиль, філософія й гармонія Львівської національної опери».
 
 
 Тадей Риндзак подякував за підтримку: «Театр – це згущене, сконцентроване життя людських пристрастей. У мене постійно була потреба, щоб не збитися із напрямку і не впасти в ті стихії. За підтримки колективу й публіки, я витримав, і можу бути на цій сцені та святкувати разом з вами».
 
 Фото – Руслан Литвин.