Пам’ять і вдячність учнів Володимири Чайки

  У повній мірі щоденно ця пам’ять і вдячність  проявляється у вокалі солістів – учнів народної артистки України Володимири Чайки.

   Вона була окрасою оперної сцени у Львові в 60-их – 80-их роках минулого століття. Чудові образи, які вона створила (Оксана в «Запорожці за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського; Віолетта, Джільда в операх «Травіата» і «Ріголетто» Д.Верді; Лейла з «Шукачів перлів» Ж.Бізе та ін..) донині милують зір і слух старшого покоління глядачів.

   З 1981 року Володимира Павлівна стала викладачем Львівської консерваторії ім.М.Лисенка. Десятки її учнів із успіхом виступають на оперних сценах України й зарубіжжя. Львівські ж вихованці професора Чайки запропонували пом’янути свого Педагога не лише молитвою і вдячною думкою, а й виставами.

   1 квітня,  в неділю, о 18-ій годині на сцені театру прозвучить опера «Дон Паскуале» Г.Доніцетті  за участю провідних солістів, хору та симфонічного оркестру театру (диригент –Ірина Стасишин).

   2 квітня, в понеділок, о 18-ій годині в дзеркальній залі театру відбудеться концерт «Її голос випромінював любов», в якому виступлять учні Володимири Чайки та солісти Львівської обласної філармонії.

  Ці два музичні заходи Львівська Національна Опера присвячує світлій пам’яті чудової оперної співачки, хорошої людини, красивої жінки – народної артистки України Володимири Чайки.