Оперу «Богема» Дж. Пуччіні Львівська національна опера представила на 68-му Міжнародному фестивалі Дж. Пуччіні в Торре дель Лаго (Італія)

Вперше в історії!
Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, Львівська національна опера дарує вражаюче виконання опери «Богема» Дж. Пуччіні в Італії.
Солісти, хор та оркестр театру на сцені 68-го Міжнародного фестивалю Дж. Пуччіні! Це найпрестижніша та найочікуваніша подія року, присвячена творчості легендарного композитора!

 

Тисячі глядачів фестивалю стоячи аплодували виконанню Держнавного Гімну України. На відкритті вечора вітальне слово від Президента України Володимира Зеленського зачитав Надзвичайний і Повноважний посол України в Італійській республіці Ярослав Мельник:
«Сьогоднішнє виконання «Богеми» Джакомо Пуччіні у постановці Львівської національної опери, присвячене українським захисникам, набирає особливого сенсу – нині ми відзначаємо День Державного Прапора України, а невдовзі – 150-річчя від дня народження видатної української оперної співачки Соломії Крушельницької. Багато сторінок творчої співпраці стали історією успіху знаменитих Джакомо Пуччіні та Соломії Крушельницької і єднання українського та італійського народів.
Зараз Україна героїчно бореться з російським агресором, що знищує нашу культурну спадщину, здійснює здочини проти людяності. Хочу подякувати італійцям та підтримку України, яка відстоює територіальну цілісність, суверенітет та європейські цінності. Дякую вам сердечно!»

На сцені зі словами підтримки та побажаннями перемоги українському народові виступили також почесні представники влади міста, культурної дипломатії та організатори фестивалю.

Перед початком урочистого вечора, музичному керівникові Іванові Чередніченку вручили особливу відзнаку для Львівської національної опери.

Численні захоплені аплодисменти виконавцям опери:
Мімі – Людмила Корсун
Рудольф – Михайло Малафій
Марсель – Петро Радейко
Мюзетта – Маріанна Цвєтінська
Коллен – Тарас Бережанський
Шонар – Юрій Шевчук
Бенуа – Дмитро Кокотко
Альциндор – Юрій Трицецький
Парпіньйоль – Віталій Роздайгора.
Хор та оркестр Львівської національної опери
Диригент – Іван Чередніченко
Хормейстер – Вадим Яценко
Головна режисерка – Галина Воловецька.

Щиро дякуємо організаторам фестивалю за можливість долучитися до міжнародного мистецького діалогу. Така потужна підтримка української культури пришвидшує перемогу України.

Завдяки ЗСУ маємо можливість жити та творити!