Олександр Омельченко в партії Альберта в балеті “Жізель”

   Завжди з великим нетерпінням глядачі очікують цієї вистави. Кожного разу квитки на неї розкуповують заздалегідь. Романтичний балет “Жізель” А. Адана ще з 1841 р. користується в кожному театрі заслуженою любов’ю. Чудова музика, то ніжно лірична, то напружено драматична, завжди чарує.  А зворушливий сюжет про любов простої селянської дівчини  до Принца викликає душевний трепет. Якщо ж у спектаклі є першокласні виконавці, то естетичне задоволення помножується.Так було цього вечора, 31 жовтня, у Львівській національній Опері.

  Сьогодні партії виконували: Жізель – Дарія Ємельянцева, Альберт – лауреат міжнародних конкурсів Олександр Омельченко (м.Дніпро), Ганс – Богдан Нікулін (перший виступ у цій партії), Мірта- Альбіна Якіменко. За диригентським пультом – заслужений артист України Юрій Бервецький.

Довідка

Олександр Омельченко народився в м.Дніпро.
Професійну освіту отримав в Білоруській хореографічній гімназії-коледжі (клас А.І.Коляденка), продовжив – у Московській державній академії балету.
2012-2014рр. працював у Московському музичному театрі Станіславського і Немировича-Данченка. На сайті цього театру було зазаначено: «Олександр Омельченко – обдарований танцівник, що володіє відмінною технікою і безсумнівним яскравим талантом».
З 2014 року – фрілансер. 
Переможець багатьох престижних професійних балетних конкурсів: 
Гран-прі і золота медаль – V Міжнародний конкурс артистів балету в Шанхаї, Міжнародний конкурс артистів балету «Арабеск» (м.Перм),
II всероссійский конкурс-форум «Балет XXI століття» (м.Красноярськ),
1 премія і золота медаль – Міжнародний конкурс артистів балету в Кореї (Сеул) та ін.
В його репертуарі партії: Принц («Лускунчик»,«Лебедине озеро», «Спляча красуня» П.Чайковського), Базіль, Солор («Дон Кіхот», «Баядерка» Л.Мінкуса), Альберт («Жізель» А.Адана) та ін.