Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Оксана Дика виступить в партії Турандот на сцені Львівської національної опери

З великою приємністю анонсуємо гостьовий виступ в опері “Турандот” Дж. Пуччіні⭐️
Оксана Дика – відома українська зірка світової оперної сцени виконуватиме партію неприступної китайської Принцеси Турандот👑
Історія української сопрано викликає захоплення:
🔸 Народилася на Житомирщині, а вокальну освіту здобула у Національній музичній академії України імені П. Чайковського у Києві. Ще студенткою стала лауреаткою низки міжнародних конкурсів, в т. ч. Конкурсу імені С. Крушельницької на сцені Львівської опери;
🔸 Після завершення навчання, її кар’єра отримала стрімкий розвиток і співачка підкорювала один за одною кращі сцени світу – Нью-Йорка, Мілану, Парижа, Лондона, Дрездена, Турину, Валенсії, Цюріха та Монте-Карло.
🔸 Серед провідних партій виконавиці – Аїда, Дездемона («Аїда», «Отелло» Дж. Верді), Тоска, Чіо-Чіо-сан, Турандот («Тоска», «Мадам Баттерфляй», «Турандот» Дж. Пуччіні), Недда («Паяци» Р. Леонкавалло), Ярославна («Князь Ігор» О. Бородіна), Тетяна («Євгеній Онєгін» П. Чайковського) та ін.
🔸Оксана Дика співпрацювала зі славетними диригентами, такими як Даніель Баренбойм, Зубін Мета, Джеймс Конлон, Леонард Слаткін, Карло Ріцці та інші.
🔸Партія Турандот є знаковою для співачки, яка виконувала її у театрах від Нью-Йорка до Гонг-Конга, зокрема, у відомій постановці Франко Дзеффіреллі на сцені Метрополітен-опера у 2017 році.
Опера «Турандот» на сцені Львівської національної опери за участі Оксани Дикої – вже 9 квітня. Початок о 18:00.

🎟 Квитки можна придбати у касі та на сайті театру: http://bit.ly/3vnpzz0

 
May be a closeup of 1 особа
 
 
 
1 370
Охоплено людей
107
Engagements
Просувати допис
 
Ви та ще 51
 
3 поширення
 
Подобається
 

 

 
 
Коментувати
 
 
Поширити
 
 
Співачка з великим успіхом виступала у найпрестижніших оперних театрах Парижа, Лондона, Мілана, Відня, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса та багатьох інших.
А вже незабаром, 9 квітня, вражатиме своїм виконанням глядачів Львівської національної опери❤️
🎟Квитки у касах театру та за посиланням:https://bit.ly/2TJJIgS