ОГОЛОШЕННЯ! VI Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької, який мав відбутися цього року у Львівській національній опері – перенесено

Змушені повідомити, що у зв’язку із війною проведення Шостого Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької, який мав відбутися цього року у Львівській національній опері – перенесено.

Орієнтовні нові дати конкурсу – 11-19 листопада 2023 року.

Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької мав стати цьогоріч найяскравішою подією у святкуванні 150-річного ювілею Соломії Крушельницької.
На жаль, повномасштабне російське вторгнення зруйнувало плани і можливість безпечного проведення Конкурсу як потужної міжнародної події й тріумфу оперного мистецтва молодих співаків.

Наголошуємо, що міжнародні конкурси і фестивалі імені Соломії Крушельницької є для Львівської національної опери іміджевими подіями, що популяризують ім’я славетної української співачки, тому будуть реалізовані за першої ж нагоди, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.