Новий Всеукраїнський фестиваль камерної музики «Дзеркало» розпочато!

Впродовж 10 концертних днів у Дзеркальній залі Львівської національної опери слухачів вражатимуть найвідоміші колективи з усієї країни, звучатимуть класичні шедеври та сучасні експерименти.

У фокусі Фестивалю — неординарні виконавські склади з власним баченням різножанрових програм на смак вибагливих меломанів.

Серед учасників: «Київська камерата», Lviv Clarinet Quartet, камерний ансамбль «KYIV BRASS», струнний квартет «Фенікс», «Одеська камерата», Київський квартет саксофоністів, «NotaBene Chamber Group», дует Богдани Півненко та Дмитра Таванця, «Dz’ob» та Камерний оркестр Львівського національного театру опери та балету.

«Справді, видавалось би, що в час війни проводити фестивалі не прийнято. Проте завдяки Збройним Силам України і нашому прагненню переконати Європу та світ, що ми – незламні, очевидно саме такі події дуже потрібні», – наголосив генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун.

Микола Гречух, артдиректор фестивалю: «На дев’ятім році війни, відомі солісти та знані колективи з різних регіонів країни кинуть виклик цьому часу, зібравшись разом попри тривоги й загрози, граючи нову музику і добірну класику».

Розпочав фестиваль Національний ансамбль солістів «Київська камерата» під орудою Володимира Сіренка. Прозвучали твори живих класиків – Валентина Сильвестрова та Євгена Станковича.

Щодня ми оперативно ділитимемось з вами щоденником фестивалю: трансляціями концертів наживо, рецензіями фахових музичних критиків та яскравими світлинами.
За підтримки німецької організації з управління авторськими та суміжними правами «GVL» та Центру стоматологічного відновлення «Symmetrica».

Переглянути концерт-відкриття фестивалю можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=pD2m0PMY2sk

Фото – Юрій Грязнов