Вітаємо ЮВІЛЯРА – генерального директора-художнього керівника театру Василя ВОВКУНА!

15.06.2017 - 23:26

День народження – робоче свято

Сьогодні, 16 червня – уродини народного артиста України Василя  Вовкуна. Життя багате, життя щедре.  Навіть при поважному ювілеєві воно може дарувати людині щось радісне й цілком  нове, чого не було ніколи.

Вперше відзначає Василь Володимирович свій день народження на посаді генерального директора – художнього керівника Великого театру, який нині називається Львівською Національною Оперою; вперше приїдуть  на  вистави з його креативною режисурою найрідніші глядачі: мама, дружина, син із невісткою і внук, який продовжить рід Вовкунів – людей працьовитих, порядних, відданих своїй землі, заповзятих, творчих; вперше  співатимуть саме для нього і  його високих гостей із Києва, Одеси, Харкова, Дніпра й рідного села Мацошина, що на Львівщині,  провідні солісти оперних театрів України в концерті «Моє сонце».

Саме в цей день подарує Театрові портрет Соломії Крушельницької і відкриє свою виставку в дзеркальній залі Театру народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Любомир Медвідь.

А ювіляр Василь  Вовкун, професор двох вищих навчальних закладів, автор новел і наукових праць, у контексті своїх Ювілейних екзистенцій працюватиме: за столом у  кабінеті, за кулісами, на  сцені, під сценою,  в залі – скрізь, де потрібне око господаря. Він має бути певним: кожен, хто прибуде в цей день до Театру, має отримати естетичне задоволення. Зрештою, в усі дні. Бо Театр – це свято. І щасливий той, хто вміє його дарувати людям.

Із днем народження, Василю Володимировичу! Многих, благих, здорових, творчих, натхненних  літ!

Avtor-Volody-my-r-Py-ly-pyuk-21