Олександр ГУРЕЦЬ в опері АЇДА 10 червня

07.06.2017 - 16:51

10 червня о 18-ій годині в опері “Аїда” Д.Верді в партії Радамеса виступить провідний соліст Національної Опери України, народний артист України Олександр Гурець. https://www.opera.com.ua/persons/operna-trupa-solisti-tenore/gurec-oleksandr

У його репертуарі понад двадцять партій із широкою теноровою палітрою, виконувати які дозволяли насичений спінтовий тембр та унікальна техніка. Він із успіхом виступав майже в усіх країнах Європи. Серед його великих міжнародних музичних подій – участь у постановці опери “Катерина Ізмайлова” Д.Шостаковича під керуванням В.Ґерґієва в Тель-Авіві (1997 р.) та мистецькому проекті під керуванням М.Ростроповича в Римі(2000 р.). У нашому театрі О.Гурець вперше заявив про себе в 1992 р. на Міжнародному конкурсі оперних співаків імені С.Крушельницької.

І ось зараз цей досвідчений співак знову порадує львів`ян та гостей міста своїм талантом. Він зізнається, що партію Радамеса йому в його рідному театрі довірили тільки в сорок років. І вона стала для нього однією з найдорожчих і найулюбленіших. На сцені Львівської Національної Опери О.Гурець виконає цю партію у складі провідних солістів Театру – лауреатів міжнародного конкурсу Тетяни Оленич, Тетяни Вахновської, Володимира Дутчака. За диригентським пультом – заслужений артист України Мирон Юсипович.

gurec_snov img_0625