Нові творчі дебюти у Львівській опері

06.04.2017 - 15:41

У квітні рясно зацвіли особисті мистецькі здобутки артистів Львівського національного театру опери та балету імені С. Крушельницької.

8 квітня о 18-ій годині в опері “Севільський цирульник” Д.Россіні в головній  партії побачимо молодого соліста Олега Садецького. Він працює в театрі  всього два роки, а вже освоїв і виконав п`ять різнопланових партій: грайливий Каміл в опереті “Весела вдова” Ф.Легара, наївний Оттокар в опереті “Циганський барон” Й.Штрауса, ліричний Принц у музичній казці “Попелюшка”А.Спадавеккіа, Тенор у сценічній кантаті “Карміна Бурана” К.Орфа і цинічний Герцог в опері “Ріголетто”Д.Верді. Останню партію треба було б подати в списку першою – як складну у великій опері. Такою ж є роль графа Альмавіви у “Севільському цирульнику”, яка потребує гарного вокалу й акторської майстерності. Віримо, що солістові О.Садецькому цей образ обов’язково вдасться!

В останній тиждень Великого посту,  коли музи стихають у задумі й молитві, лише один вечір буде звучати музика на сцені Львівського національного театру опери та балету імені С. Крушельницької.

12 квітня, в середу, о 18-ій годині послухаємо печальний  і прекрасний “Реквієм” Д.Верді. Цей знаковий твір композитора, написаний як символ  прощання з дорогими людьми, більше десяти років є в репертуарі Театру – для вшанування жалобних подій, сумних дат в історії України. За цей час у цьому кантатно-ораторіальному творі виступило багато чудових солістів.

Їм на зміну вливаються нові, серед яких – лауреат міжнародного конкурсу Тетяна Оленич.

У квітневому “Реквіємі” вона виконає партію сопрано – в ансамблі зі своїми колегами, лауреатом міжнародного конкурсу Тетяною Вахновською (меццо-сопрано), заслуженим артистом України Романом Трохимуком (тенор) та Володимиром Дутчаком (бас).