“Балет-Фест Юніор” – балетне свято для юних

20.04.2017 - 17:52

2017-балет фест юніор фин

3 травня о 18-ій годині у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться гала-концерт переможців ІІ Міжнародного юнацького конкурсу  виконавців та хореографів. Він має коротеньку передісторію.

У 2015 р. у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся І всеукраїнський конкурс хореографів. У 2016 р. він переріс у міжнародний і доповнився молодіжним – Балет-Фест Юніор, який  цьогоріч   проходитиме вдруге.

Організатори конкурсу – Театр та громадська організація  «Арт-гільдія балету» (голова – Микола Санжеревський). Міжнародне журі  з 11-и осіб, яке  очолює Діно Карано (Італія), – це авторитетні фахівці у сфері балету:

Сергій Бондур, народний артист України(Київ),

Еліас Ґарсія Херрера (Іспанія),

Андрій Літвінов, заслужений артист Молдови (Кишинів),

Фенісія Соня Віллані (Швейцарія – Італія) та ін.

120 учасників відбіркового туру  будуть змагатися між собою 1-ого  і 2-ого травня. До речі, у фінальний день конкурсу, який проходитиме на сцені Театру, можна буде потрапити, придбавши квиток у касі (40-150 грн.). А 3-ого  травня  будемо насолоджуватися юними талантами у яскравому гала-концерті (50-300 грн.).