Нехай же зірка цього чудового артиста сяє і в його учнях!

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької 9 лютого о 18:00 прозвучить опера “УКРАДЕНЕ ЩАСТЯ” Ю.МЕЙТУСА.

Вистава буде присвячена 80-річчю від дня народження народного артиста України Володимира ІГНАТЕНКА (1940 – 2010).

Майстерність перевтілюватися, розчинятися в образі – мабуть була, найяскравіша грань таланту провідного соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької, народного артиста України Володимира ІГНАТЕНКА.
Поціновувачі оперного мистецтва сприймали його в жанровому вигляді, де все має значення: декорації, костюми, музика, слово, мова і, нарешті найголовніше – спів, звичайно, в парі з мистецтвом актора. У будь-якому сценічному одязі і гримі він почував себе природньо, з першого кроку вживався в мізансцени і , мов магніт, притягував своїх партнерів (артисти стверджують, що з Ігнатенком легко співати і грати). Своєю грою він з перших хвилин спектаклю переконував і полонив найвибагливішого глядача.
До глибини зворушував його пристрасний і ніжний Каварадоссі в «Тосці», поривний і водночас ліричний Водемон в «Іоланті», мужній і легко ранимий Отелло… На переліку слід зупинитися, бо в репертуарі співака було понад 60 оперних партій. Однак, не можна не згадати в «Украденему щасті» Ю.Мейтуса. Тут він міг рівнятися хіба що з кращими драматичними акторами – виконавцями цієї ролі. І ще Каніо в «Паяцах» Р.Леонкавалло – артистична вершина Володимира Ігнатенка. Кожний виступ актора у цьому спектаклі викликав найвище захоплення у глядача, що завжди супроводжувалося бурхливими оваціями.
Співочий і акторський таланат В.Ігнатенка є нам тим дорожчий, що артист показував молодим приклад взаємовиручки, відданості театрові.
В.Ігнатенко належав до артистів, які вміли співати і працювати, фактично, «без перерви». Адже як потрібні театрові актори, які будь-коли, навіть в останні хвилини перед виставою, можуть замінити колегу і виконати партію, в якій не виходив на сцену декілька років.
Нехай же зірка цього чудового артиста сяє і в його учнях!
Надія Труш,
заслужений працівник культури України