«Наша Маланка не сама ходить…»

     І справді не сама. А з Васильком.  Бо саме співжиттям подружніх пар продовжується життя. Власне це утверджують новорічні обрядові співи: в розпалі свят, у «той другий празник», і кількома днями пізніше – в щедрівках на Йордан, коли «Іван-предтеча завдає свята на плечі». Глибше зрозуміти, пізнати їх красу допоможе Галицький академічний камерний хор (диригент – народний артист України Василь Яциняк), який представить новий твір українського композитора Романа Цися. Хорова сюїта «Маланка», за словами автора, вже звучала частинно. А зараз постане повністю. Отже, маємо нагоду потрапити на прем’єру.

    Львів’яни знають і люблять пісні Романа Цися. Шанувальники сучасної академічної музики позитивно оцінили його симфонії, вокально-симфонічні й хорові твори, які відзначаються тонким відчуттям українських народних музичних інтонацій.

   Відомий в Україні й за кордоном Галицький академічний камерний хор подасть своє трактування «Маланки». Ця красива подія відбудеться у дзеркальній залі Львівської Національної Опери 13 січня о 15-ій годині. Маланкуйте з нами!