Народження нового хорового колективу

Сьогодні, 4 червня, у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся чудовий концерт із творів М.Березовського, М.Дилецького, Д.Бортнянського, А.Веделя . Диригував лауреат всеукраїнського конкурсу Вадим Яценко. Переповнений слухачами зал щиро вітав артистів, обдаровуючи їх гарячими оплесками та вигуками браво. Серед почесних гостей, яких зібрав святковий зал, були викладачі львівської та київської музичних академій. Вони охоче висловили свою похвальну думку про музичну подію.
Микола Гобдич, лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка, народний артист України, засновник і керівник муніципального Камерного хору “Київ”:«Це був один із рідкісних концертів, що відбуваються в Україні. Більшість творів були прем’єрними у Львові. Найбільш важливо, що це відбулося на презентації нового колективу».
Олександр Тарасенко, композитор, педагог, заслужений діяч мистецтв України, хормейстер Національної Опери України, доцент Національної музичної академії України: «Це подія, яка залишиться в історії концертного життя Львова. Музика українського бароко і класицизму у нас рідко звучить. Ми віримо, що цей концерт відкрив нову сторінку в концертному житті вашого міста, і що така музика й надалі звучатиме саме у Львові. Мені як представникові нової київської хорової школи, представникові кафедри хорового диригування Київської національної музичної академії дуже приємно бачити випускника саме нашого навчального закладу в центрі цієї музичної події».
Анжела Маслєннікова, головний хормейстер Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва : « Ми, кияни, приїхали підтримати свого колегу. І раді, що в нього все відбулося дуже успішно» .
Василь Коваль, головний хормейстер Львівської Національної Опери, лауреат всеукраїнського конкурсу: « Я вітаю свого колегу з успіхом. Радий, що у Львові народився новий хоровий колектив».
Як сказав після закінчення події винуватець торжества, хормейстер Вадим Яценко, який, до речі, сьогодні склав іспит на посаду хормейстера у Львівській Національній Опері, «цей концерт є першим, але буде мати продовження. Бо де, як не у Львові?».
Сердечно вітаємо артистів новонародженого хору і його керівника. Успіхів вам на хоровій музичній ниві!