На зв’язку із європейськими оперними театрами

  Сьогодні, 15 січня спеціаліст із міжнародних відносин Львівської національної опери Остап Громиш та керівниця літературно-драматургічної частини Стефанія Олійник взяли участь в онлайн зустрічі представників європейських оперних театрів, членів Міжнародної асоціації Opera Europa.
   Обговорення стосувалося поточної роботи театрів на період локдауну і комунікації із працівниками у цей час.
Про ситуацію у європейських театрах – а це, на жаль, переважно вже кілька тижнів, або й місяців без можливості виступів на сцені перед глядачами – розповіли представники нашого театру та театрів Бельгії, Швеції, Норвегії, Англії, Німеччини. 
   Серед основних меседжів дискусії – це очікування вакцинації від Covid-19 дорослого населення, робота над плануванням сезону 2021-2022 рр. та співпраця на теперішньому етапі онлайн – як і з колективом (за допомогою вебінарів), так і зі слухачами – через онлайн трансляції.
   Остап Громиш, розповідаючи про специфіку роботи Львівської національної опери, наголосив на тому, що ведеться активна робота над новими проєктами та постановками, однак їхня реалізація повністю залежить від умов карантинних обмежень.
   Оперні театри Європи постали перед спільними викликами, а отже такі зустрічі є важливим інструментом взаємодопомоги і підтримки у пошуках шляхів їх вирішення.