Музика дзеркальної зали – “Музика кохання”

  Сьогодні, 5 травня, о 16-ій годині в дзеркальній залі Львівської Національної Опери відбувся концерт “Музика кохання” за участю заслуженої артистки України Лілії Гратили (скрипка) та лауреата міжнародних конкурсів, заслуженого працівника культури Польщі Сергія Григоренка. Прозвучали твори Г.Венявського, Ф.Крайслера, К.Дебюссі та М.Скорика.
  “Ми хотіли,щоб цей концерт був легким, щоб він легко сприймався публікою,-каже пані Лілія.- Я граю в оркестрі. В дуеті виступала не часто, а ось зараз склалася щаслива нагода. Ми з Сергієм Григоренком підібрали романтичну музику різних епох, не оминули сучасного українського романтика Мирослава Скорика, чий “Іспанський танець” виконуємо з особливим відчуттям. І з радістю відзначили,як захоплено сприймає цей твір публіка”.
   Сергій Григоренко додає: “Сьогодні для виступу ми мали особливе піднесення. Коли йшли на концерт, бачили, як багато туристів і як красиво львів’яни святкують день рідного міста. Ми вітаємо всіх зі святом і бажаємо нашому місту процвітання. І,звичайно,запрошуємо на вистави та концерти до Львівської Національної Опери”