Майстер-класи з вокалу світової оперної зірки Калуді Калудова

Уже в котрий раз у Львівській Національній Опері оперний співак Калуді Калудов з 1 по 10 березня проводить майстер-класи для вокалістів. Свій досвід він щедро передає молодим і вже досвідченим вокалістам.

Калуді Калудов (Болгарія) – світова оперна зірка, співак тенорового діапазону, який виступав на багатьох європейських сценах.

Його голос наділений цілим рядом безсумнівних переваг, не менших, як у багатьох більш відомих тенорів світової слави. В його голосі чудово поєдналися технічність, масштабність, сила і теплота, світлий тембр.

Дебютувавши у Софії (Болгарія) в 1978 році, він одразу став виступати на провідних сценах світу: у Відні, Мілані, Римі, Берліні, Дрездені, Чікаго (США) та ін. В своєму репертуарі він має більше 60 партій тенорового репертуару.

В останні роки поряд з виконавською діяльністю він активно займається вокальною педагогікою. Проводить майстер-класи у Варні, Бухаресті, Румунії, Бразилії, Польщі, Фінляндії та Україні. У 2003 році він був викладачем в Музичній академії Катовіце (Польща), де здобув ступінь доцента. З 2006 року він за сумісництвом викладає на вокальному факультеті Нового Болгарського Університету (м.Софія).