Майстер-класи викладачів Віденського університету музики і виконавського мистецтва Гергарда Карі та Магдалени Ренварт

14 жовтня для артистів театру, а також для студентів та випускників – оперних співаків з різних міст України, на базі Львівської Національної Опери стартували майстер-класи викладачів Віденського університету музики і виконавського мистецтва Ґергарда Карі та Магдалени Ренварт.

Майстер-класи, що триватимуть впродовж 14-16 жовтня, проводяться у рамках проекту Coloratura Opera Lab, що має на меті професійний розвиток молодих оперних співаків та співачок. Викладачі впродовж 3-ох днів працюватимуть над аріями стилю італійського бельканто та В.А. Моцарта, а також над вдосконаленням італійської вимови в оперному репертуарі.

Австрійський тенор Ґергард Карі співав у всіх кращих театрах світу – від Метрополітен-опера в Нью-Йорку і до Ла Скала у Мілані. До нього на урок хочуть потрапити безліч оперних співаків, а його учнями є провідні солісти Віденської національної опери і світові зірки опери, зокрема, тенор Йонас Кауфман. 

Маґдалена Ренварт – оперна співачка, коуч з італійської вимови. Італійка за походженням, вона виступає в театрах Австрії, Німеччини, Італії з різноплановим репертуаром – в операх В.А. Моцарта, Л. ван Бетовена, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Р. Ваґнера, Р. Штрауса, Ф. Легара, О. Цемлінського та ін.