#StandwithUkraine: Литовський національний театр опери та балету висловлює підтримку Україні

Сьогодні до Львівської національної опери завітав генеральний директор Литовського національного театру опери та балету Jonas Sakalauskas (Йонас Сакалаускас).
Він, разом із членами команди Литовської національної опери, прибув до Львова, очолюючи гуманітарну місію та передавши допомогу переселенцям, які перебувають у нашому місті.
Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун та фахівець із міжнародних відносин Остап Громиш  мали плідну зустріч з паном Сакалаускасом: запланована майбутня співпраця у мирний час між оперними театрами Львова та Вільнюса.
Ми щиро дякуємо нашим литовським колегам за підтримку, допомогу у складний для України час, а також безпосередню участь у гуманітарній місії! 
Зазначимо, що Литовський національний театр опери та балету один із перших закликав європейську оперну спільноту відмовитися від співпраці із російськими та білоруськими митцями та інституціями, які публічно не засудили війну росії проти України.
«Якщо російські та білоруські учасники відмовляться засуджувати агресію, їхнє членство в Opera Europa має бути скасовано. Інакше ми не зможемо залишитися з тими, хто виправдовує війну в Європі», зазначено у зверненні: https://bit.ly/3HVfPAY
Також на підтримку України колектив Литовської національної опери записав виконання Державного Гімну України: https://www.youtube.com/watch?v=YGjicPkxb0s