Львівська Опера:  особливі  гості – діти

   Хлопчики в костюмах, сорочечки з метеликом; дівчатка в ошатних суконках  – такими цього разу були учасники проекту для дітей «Сходинки до Парнасу» у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

   Ця театралізована екскурсія набирає все більшої популярності. І не тільки у Львові, а . й у Львівській області. Сьогодні театралізовану екскурсію відвідали учні  СШ №34, школи «Альфа», середньої школи с.Бірки Яворівського району та с.Борщовичі Пустомитівського району. Вони послухали розповідь про історію театру(солістка опери Вероніка Коломіщева та заслужений працівник культури України Надія Труш, артисти мімічного ансамблю Юрій Степан, Василь Шеремета,Сергій Дадукевич  та Володимир Колецький), побачили танець у виконанні артистки балету Анни Сапункової, познайомилися з виробничими майстернями, де їм дали пояснення художники Петрунелла Хміль і Ярослав Бринь.

Режисер Роман Валько, помічники режисера Вікторія Шишова, Петро Колосівський, Наталія Іщук зробили все, щоб дітям було зручно і цікаво. Пропонуємо вам фоторепортаж Олени Храмової