Львівська Опера: нові творчі дебюти

   Вони відбудуться у балетних виставах “Одноактні балети” 11 травня о 18-ій год. та “Білосніжка і семеро Гномів” 13 травня о 12-ій год.

  В “Кармен-сюїті” Ж.Бізе-Р.Щедріна побачимо два нових дебюта: у партії Фатума вперше виступить Наталія Пельо, у партії Цуніги  – Віктор Маліновський. У “Ночі Вальпургії”(а це балетна сцена з опери “Фауст” Ш.Гуно) у партії Вакха побачимо лауреата міжнародного конкурсу Трістана Добровного, який полюбився глядачам за створені ним образи Принца в балетах “Лебедине озеро” та “Лускунчик” П. Чайковського, “Білосніжка та семеро Гномів” Б.Павловського та ін.         

  Серія дебютів порадує публіку у “Білосніжці”. Заслужений артист України Євгеній Свєтліца до своїх численних Принців додасть ще одного саме у цій виставі. Віктор Маліновський, який нещодавно красиво заявив про себе у “Любові-чарівниці” М.де Фальї, виконає партію Лісничого, а Олена Добровна подасть своє трактування образу Королеви-відьми. Творчий процес освоєння нових партій у балетних та оперних спектаклях Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької нуртує. Запрошуємо на відомі вам вистави з улюбленими артистами в нових сценічних іміджах.