Львівська національна опера здобула престижну нагороду «Найкращий оперний театр», яку вручили на міжнародній церемонії International Opera Awards

Львівська національна опера разом із Одеською національною оперою здобули престижну нагороду «Найкращий оперний театр», яку вручили на міжнародній церемонії International Opera Awards у Мадриді.

Театри не лише відновили свою роботу у перші місяці повномасштабного вторгнення, а й продовжують створювати новий якісний український культурний продукт.

У листопаді Львівська національна опера презентувала перше виконання опери «Страшна помста» Є. Станковича до 80-річчя українського композитора. А вже у грудні, попри практично відсутність світла, зв‘язку та постійні обстріли, запрошує на нову балетну постановку до 300-річчя Григорія Сковороди “Пізнай себе» у режисурі Василя Вовкуна.

А в Одеській національній опері для глядачів презентували оперу «Катерина» Олександра Родіна.

Нагадаємо, премію International Opera Awards заснували головний редактор британського журналу “Опера” Джон Еллісон та британський підприємець, меценат і фанат опери Гаррі Хайман у 2013 році. Нею нагороджують щорічно, аби підвищити авторитет опери як виду мистецтва, визнавати та винагороджувати успіхи в опері та збирати кошти для надання стипендій талантам-початківцям в опері з усього світу.