Львівська національна опера взяла участь Музичному фестивалі імені Богуслава Качинського (м. Люблін, Польща)

Львівська національна опера взяла участь в урочистому Гала-концерті фестивалю імені Богуслава Качинського, що відбувся впродовж цих вихідних в Любліні, Польща.
 
Серед представників театру – соліст опери Микола Корнутяк (баритон), який виконав найвідоміші арії з опер «Кармен» Ж. Бізе, «Севільський цирульник» Дж. Россіні та ін. Артист поділився, що приємно вражений теплим та емоційним прийомом та щиро вдячний організаторам за запрошення. З-поміж інших на сцені виступили відомі зірки польської оперної сцени – Малгожата Валевська, Олександра Кубась-Крук, Каміла Лендзьон тощо.
 
 
Напередодні відбулася пресконференція за участі делегації театру – соліста Миколи Корнутяка та фахівця із міжнародних відносин Остапа Громиша. Основними озвученими меседжами було наголошення на відкритості Львівської національної опери до міжнародного спілкування та участі у подібних заходах, знаковість яких особливо зростає у часи пандемії. Поміж обговорюваних питань і спільні творчі плани на майбутнє між Львівською національною оперою, Театром музичним в Любліні та Музичною фундацією «Орфео».
 
 
Музичний фестиваль імені Богуслава Качинського відбувся вже втретє. Впродовж 18-26 вересня його слухачі мали змогу відвідати низку концертів, покази вистав та документальних фільмів. Ідейний натхненник фестивалю – Богуслав Качинський (1942-2016), журналіст та музичний критик, популяризатор класичної музики, засновник численних спеціалізованих фестивалів та музичного фонду «Орфео», що має на меті підтримку та популяризацію польської культури.
 
 Фото – офіційний сайт фестивалю.