Львівська національна опера відновлює роботу циклом концертних програм «З вірою у перемогу!»

1 квітня Львівська національна опера відкриває двері для глядачів, розпочинаючи цикл концертів «З вірою у перемогу! Мистецтво надихає жити».

П’ять концертних програм як і для дорослих, так і для дітей відбудуться впродовж цього тижня, з 1 по 3 квітня. У репертуарі головної сцени театру – концертні програми з аріями та солоспівами українських композиторів, фрагменти з балетів, музика для брасквінтету, а також хорові концерти українського композитора ХVIII-XIX ст. Дмитра Бортнянського. А у Дзеркальній залі театру відбудуться музичні забавлянки «Зіронька для Моцарта» для дітей 2-4 років у супроводі музикантів оркестру Львівської національної опери.       

Кожен із концертів має символічну назву – #Віра, #Радість, #Сила, #Краса та #Надія. Під час війни функція мистецтва кардинально змінюється: переживання щоденних жахіть знаходить вихід під час взаємодії з музикою чи танцем, тим прекрасним, що так важливо помічати, щоб пережити страх та біль. Кожним із концертів ми прагнемо подарувати публіці більше сил та позитивних емоцій, розраду і співпереживання, яка потрібна усім нам, щоб здолати наш спільний шлях до перемоги. Акцентом кожної із програм буде виконання української музики та класичних творів світового мистецтва.

У програмах візьмуть участь не лише артисти та музиканти Львівської національної опери, але й вимушені переселенці – артисти з інших оперних театрів України, зокрема, солістка балету Національної опери України у Києві Олена Карандєєва, соліст балету Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка / «Схід Опера» Денис Онуфрійчук.

Звертаємо увагу на заходи безпеки під час відвідування подій у Львівській національній опері: у випадку повітряної тривоги усі глядачі повинні пройти в укриття, яке знаходиться у театрі. Відтак кількість місць обмежена. Також при вході до театру буде здійснюватися поверхневий огляд на предмет виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життя чи здоров’ю людей. Нагадуємо і про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення COVID-19.