Львівська національна опера із вдячністю до лікарів започатковує соціальну ініціативу #дякуємо_лікарю та присвячує прем’єру опери “Турандот” усім лікарям

Сучасний світ щоденно змінюється.

Але незмінною залишається його найбільша цінність – людське життя.

В час, коли людство зіштовхнулося із невідомою раніше загрозою – пандемією коронавірусу,  суспільству, як ніколи, необхідно  консолідувати сили, аби захистити здоров’я та зберегти життя.

Львівська національна опера, із вдячністю до лікарів, які зараз перебувають в авангарді боротьби з коронавірусом, започатковує соціальну ініціативу #дякуємо_лікарю, аби морально та духовно підтримати їх.

Митців і лікарів об’єднує те, що ми разом працюємо для людей і задля людей. Медики лікують фізично, а митці – духовно, а воєдино – заради торжества життя на землі.

Отож аби висловити свою глибоку вдячність, Львівська національна опера присвячує грандіозну довгоочікувану прем’єру опери “Турандот” Джакомо Пуччіні, що відбудеться 20; 26 та 27 листопада – усім лікарям. Вони першими матимуть змогу стати свідками прем’єри опери, яка ставиться вперше за 120-річну історію театру.

Закликаємо усі культурні установи приєднатися до ініціативи Львівської національної опери під назвою #дякуємо_лікарю, і надати можливість медичним працівникам відвідати мистецькі події, вистави,  інші культурні заходи. А разом з тим, наголошуємо про важливість функціонування культурних інституцій, які у цей складний час дають духовну розраду відвідувачам.

Дихати – означає жити і творити!

І цим ми завдячуємо нашим лікарям!

#Дякуємо_лікарю !