Концерт симфонічної музики «Солідарність» на сцені Львівської національної опери об’єднав українських та польських музикантів

Вчора, 28 травня, на сцені театру, під орудою запрошеного диригента з Польщі Вінсента Козловського (Vincent Kozlovsky) оркестр Львівської національної опери (концертмейстер – Андрій Чайковський) виконав особливі твори європейської симфонічної музики.

Програма концерту виявилася символічною: Симфонія №101 Йозефа Гайдна, яка має ще назву «Годинник», із постійним пульсуючим ритмом, незмінно нагадувала чи то плин часу, чи то ритм наших сердець – що б’ються в унісон.

Солістами Подвійного концерту для кларнета та альта Макса Бруха стали відомі українські музиканти Микола Гречух (Mykola Hrechukh) та Валентина Буграк (Valentyna Bugrak). Експресія цієї музики захоплює як і слухачів, так і музикантів: це той вир подій, який ми проходимо із найглибшими емоціями.

Браво Маестро та виконавцям за ті хвилини музики, яка допомагає осмислити і пережити сьогодення. Наше спільне музикування – це символ єдності у боротьбі та захисті європейських цінностей.
Фото – Kirai gigs: concert videos & photos