Пам’яті полеглих воїнів ЗСУ та невинно убієнних у російсько-українській війні Львівська національна опера присвячує концерт-реквієм «Памʼяті нескорених»

Рік запеклої боротьби, рік важких днів і ночей, рік болючих втрат, але й також… Рік надії та гордості за Україну і українців, рік любові та вміння цінувати всіх, хто поряд, та все, що у нас є! Рік сили, хоробрості та звитяги, та головне – віри у Перемогу!

Напередодні першої річниці російського повномасштабного вторгнення Львівська національна опера запрошує долучитися до вшанування пам’яті полеглих воїнів ЗСУ та невинно убієнних у цинічній російсько-українській війні та присвячує концерт-реквієм «Памʼяті нескорених», що відбудеться 22 лютого о 18:00.

Вперше у Львові за диригентським пультом всесвітньо відома диригентка Кері-Лінн Вілсон – канадійка українського походження, яка цьогоріч дебютувала на сцені нью-йоркської Метрополітен-опера.

Саме під її орудою влітку 2022-го відбувся світовий тур “Ukrainian Freedom Orchestra” / “Українського оркестру свободи”, під час якого українські музиканти виступили у найбільших містах Європи та Америки. Серед учасників – музиканти оркестру театру: Андрій Чайковський, Марта Семчишин, Віктор Семчишин, Анна Бура (скрипка), Юрій Хвостов, Євген Марчук (гобой, англійський ріжок), Наталія Коноваленко (арфа).

Квитки можна придбати у касі
та на сайті театру за посиланням: http://bitly.ws/zHhQ