Євген Станкович: привітання для Василя Вовкуна з нагоди 40-річчя творчої діяльності

Євген Станкович, композитор, народний артист України, Герой України:

« Я здивований, що Василь Вовкун творить уже сорок років: бачу його таким молодим! Кілька десятиліть він працює для становлення українського мистецтва, він – надбання української культури. Як би не пафосно це звучало, але це правда. Він робив грандіозні музично-театральні  постановки під відкритим небом, які ставали святами і певним відкриттям.

   Він ініціював багато різноманітних культурних  заходів. Звертався і до мене з цікавими творчими пропозиціями: не обіцяв, а реалізовував нами задумане, зокрема виконання і запис  ораторії для солістів, мішаного хору та симфонічного оркестру «Страсті за Тарасом» на вірші Т.Шевченка, а ось тепер – постановку фольк-опери-балету « Коли цвіте папороть».

   Вважаю, що Василь Вовкун знаходиться зараз  у розквіті сил, на гребені життєвої хвилі. Доказом є те, що  за короткий час він багато зробив для оновлення творчого життя Львівської Національної Опери.

   Бажаю Василеві Вовкуну – цьому фанатові своєї справи, багатьох нових творчих досягнень, постановок, про які мріє. А  щоб це здійснилося  – здоров’я йому і його сім’ї !»

                                                                                 Записала Надія Труш