Гастролі Ґоші Ковалінської в опері “Аїда” Д.Верді

   Шанувальники нашого театру, які були  14 вересня 2018 року на виставі “Аїда”, відзначили, що поруч із провідними солістами Львівської Національної Опери (лауреати міжнародного конкурсу Тетяна Оленич (Аїда) та Роман Коренцвіт (Радамес), заслужений артист України Юрій Трицецький (Рамфіс), лауреат міжнародного конкурсу Андрій Бенюк Андрій Бенюк (Амонасро), дипломант міжнародного конкурсу Галина Вільха (Жриця), Андрій Савка (Гонець) та Роман Чабаранок (Цар Египту) виступила ще й гастролерка – Ґоша Ковалінська (Амнеріс).
   Народжена в Польщі, вона розпочала творчу кар’єру в рідній країні, а потім стала солісткою Ґранд Опера в Парижі. Володарка красивого мецо-сопрано, в нашому театрі вона виконала партію Амнеріс і підкорила серця слухачів голосом і артистичністю.
   Підкреслимо, що ця співачка – французький друг нашого героя Василя Сліпака. Вона приїжджала на його похорон до Львова, брала участь у концертах його пам’яті. Ті, хто про це знали, аплодували не лише її талантові, а й великому серцю вірного друга по житті й товариша по сцені. 
За диригентським пультом – заслужений артист України Мирон Юсипович.