Гостьовий виступ солістки Одеської Національної Опери, лауреата міжнародних конкурсів Надії Сичук

«Севільський цирульник» Д.Россіні – опера-буфа за французькою п’єсою – одна з тих, про які Стендаль говорив, що треба закривати очі на всі безглуздя і «тільки помирати від сміху і задоволення».
4 листопада у цій прекрасній комічній опері виступить солістка Одеської Національної Опери, лауреат міжнародних конкурсів Надія Сичук. Вона виконає партію Розіни. 
Довідка Надія Сичук, лауреат міжнародних конкурсів
2005 р.закінчила вокальний факультет Одеської державної (нині – Національної) музичної академії імені Антоніни Нежданової, 2008-го – аспірантуру цього ж закладу. 
2008 року співачка була запрошена в музичний театр Nae Leonardo Галацу (Румунія), де виконувала партію Джільди (опера «Ріголетто» Джузеппе Верді) та співала в концертах Gala lirica і «В пам’ять про Марію Каллас».
У 2008 році брала участь у концерті «Від Мoцарта до веризму» у філармонії Джордже Енеску (Бухарест) з диригентом Робертом Джонола (Італія). З цією програмою гастролювала в Римі, Неаполі, Генуї, Луккі. Брала участь у гастролях з філармонією Криму, а також в музичних фестивалях до ювілею Моцарта та «Два дні і дві ночі нової музики» в Одесі.
У репертуарі співачки – партії Джільди, Віолетти та Оскара (опери «Ріголетто», «Травіата» та «Бал-маскарад» Джузеппе Верді), Лючії ді Ламмермур в однойменній опері Гаетано Доніцетті, Мікаели (опера «Кармен» Жоржа Бізе), Розіни (опера «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні), Мюзети (опера «Богема» Джакомо Пучіні), Серпіни (опера-буфа «Служниця-пані» Джованні Перголезі), Маші та Прилепи (опера «Пікова дама» Петра Чайковського), партія сопрано в сценічній кантаті Carmina Burana Карла Орфа тощо. 
Разом із нею у виставі виступлять:
Граф Альмавіва – Олег Садецький
Дон Бартоло – Володимир Чібісов, лауреат міжнародного конкурсу
Розіна, його вихованка – Надія Сичук (Одеська Національна Опера), лауреат міжнародних конкурсів
Фігаро, цирульник – Петро Радейко, лауреат міжнародних конкурсів
Фіорелло, слуга графа – Юрій Шевчук, лауреат міжнародного конкурсу
Дон Базіліо, учитель музики – Володимир Дутчак
Берта, служниця Дона Бартоло – Наталія Дацько, заслужена артистка України
Офіцер – Олександр Зозуля
За диригентським пкльтом – Ірина Стасишин
Квиточки за посиланням:
https://widget.kontramarka.ua/…/widg…/widget/event/100072474