Гостьовий виступ Руслани КОВАЛЬ в партії Джільди в опері “Ріголетто” Д.Верді

7 лютого о 18:00 з неперпінням чекаємо на виступ Руслани КОВАЛЬ в партії Джільди в опері «Ріголетто» Д.Верді.

В листопаді 2019 року Руслана Коваль стала лауреаткою 1-ої премії V міжнародного конкурсу оперних співаків ім.Соломії Крушельницької, який проходив у Львівській Національній Опері.

Руслана Коваль народилася у Хмельницькому (Україна). Навчалася в Національній музичній академії ім. П.Чайковського у професора, народної артистки України Марії Стеф’юк. У 2014 році отримала ступінь магістра по вокалу.

У 2014-2017 роках Руслана була учасницею Молодіжної програми Великого театру, де виконувала партії Барбарини в «Весіллі Фігаро», Голоса з небес і Тібо в «Дон Карлосі», Лізи в «Сомнамбулі» В.Белліні, Фраскіти в «Кармен»Ж.Бізе і Бригіти в «Іоланті»П.Чайковського.

Також брала участь у численних камерних концертах в Бетховенському залі, виступаючи з російськими, французькими і німецькими аріями.

В її репертуар також входять Віолетта в «Травіаті» Д.Верді, Деспіна в «Так чинять усі» В.-А.Моцарта, Марфа в «Царевій наречені» і титульна роль в «Снігуроньці» Римського-Корсакова.

У лютому 2016 року Руслана з групою молодих вокалістів пройшла двотижневий курс у Вашингтонській національній опері в рамках програми для молодих виконавців Domingo-Cafritz Young Artist Program.

У квітні 2017 дебютувала в партії Джільди в «Ріголетто» в Оперному театрі Вупперталя (Німеччина), диригент Йоханнес Пелль, режисер-постановник Тимофій Кулябін.

Руслана – фіналістка престижних вокальних конкурсів: Operalia 2017 і Queen Sonja Vocal Contest 2017.