Гостьові виступи в «Аїді»

     Більше двадцяти років активно й успішно живе на львівській сцені опера «Аїда» Д.Верді, викликаючи захоплення глядачів й гордість  постановників( диригент – заслужений артист України Мирон Юсипович, сценографія – народні художники України Тадей і Михайло Риндзаки, режисер –Джузеппе Вішілія) за чудово зроблену справу. Цій виставі аплодували в багатьох країнах Європи, на стаціонарі її завжди супроводжує аншлаг.

   Своїми роздумами ділиться диригент- постановник Мирон Юсипович: « Кожен солідний театр повинен мати в своєму репертуарі «Аїду».  Вона показує творчий потенціал театру, майстерність оркестру,хору, солістів. Якщо в театрі йде ця вистава,значить, у ньому є потуга. Грандіозність і сила притягують глядачів. А ще, звичайно, краса музики Верді. Запрошуючи колектив на гастролі, імпресаріо часто вибирають «Аїду». Так було і з нашим театром у 1996 році. Тоді  ми  показали  25 вистав у великих містах Італії , зокрема 6  – у Римі.  Ми отримали надзвичайно високі відгуки за високий виконавський рівень, а я  –  особисту відзнаку критиків.

   Після Італії ми неодноразово виступали з «Аїдою» в Австрії, Швейцарії, Люксембурзі, Польщі. Через цю виставу я пізнав багато чудових світових співаків – Граціані, Калестру, Беднарека та ін.. За ці двадцять років змінилося багато наших солістів, які давали велике мистецьке задоволення публіці і, звичайно, мені. Я люблю цю виставу. Бо вона була для мене етапною – як перша велика, до того ж успішна, постановка. Я горджуся нашими артистами, з якими ми творимо позитивний образ нашого театру».

   Успіхові цієї вистави сприяють і чудові декорації народних художників України Тадея і Михайла Риндзаків, костюми заслуженого художника України Оксани Зінченко, постановка танців балетмейстера, заслуженого артиста України  Сергія Наєнка, робота з хором головного хормейстера, лауреата всеукраїнського конкурсу Василя Коваля.

   Ось у такій прекрасній виставі 4 листопада  виступлять: Аїда – Наталія Сандак (Дніпропетровський театр опери та балету), Радамес – заслужений артист України Віталій Лісковецький  (м.Київ), Амнеріс – лауреат міжнародного конкурсу Наталія Озерська, Амонасро – Олександр Зозуля(перший виступ у цій партії). Ласкаво просимо і бажаємо успіху!

https://www.facebook.com/ozerskink/posts/1973740079565479