Гості прибувають і …працюють

   Першим приїхав диригент Василь Василенко. В народі кажуть, що це добрий знак, коли першим увійде до хати чоловік. Ще й такий: народний артист України, відомий в оперному світі маестро. Не зайве сказати, що він – поет, автор трьох цікавих збірок віршів.

Василь Василенко став за диригентський пульт позавчора. А сьогодні він продовжує роботу з оркестром, із солістами Львівської Національної Опери. І з новою гостею міжнародного фестивалю імені Соломії Крушельницької Мельбою Рамос. Солістка Віденської державної опери  (Австрія), вона виступає на багатьох престижних сценах Західної Європи.

  На оркестровій репетиції ми почули її свіжий голос, оцінили великий сценічний досвід і власний вклад у трактування образу Чіо-Чіо-сан. Між іншим, у нашому театрі в цій партії виступали солістки з різних країн, у тому числі з Японії. Мельба Рамос із Пуерто Ріко додала свої хвилюючі нюанси, які продемонструє завтра перед глядачами.

   Поруч із гастролеркою, почуємо чудових солістів Львівської Національної Опери, які виступлять у провідних партіях: Михайла Малафія (Пінкертон), Юрія Шевчука (Шарплес), Яну Войтюк (Сузукі).  Запрошуємо на виставу «Мадам Баттерфляй» Д.Пуччіні 13 листопада о 18-ій годині. Перед відкриттям ХVІІ міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушльницької запрезентуєму нову виставку – «Євген Лисик та його учні»