Голос Мойсея звучав ювілейно

   Сьогодні опера «Мойсей»М.Скорика була особливою. Перед входом у театр глядачів вітав із афіші соліст Юрій Трицецький.  У день свого ювілею – життєвого і творчого – він ніби звітував перед публікою. Виконавець кількох десятків партій, для звіту він вибрав складну, насичену вокально, акторськи й філософськи  партію Мойсея. Цей образ, народжений у старозавітні часи, освячений Біблією і зігрітий палким серцем Івана Франка в його хвилюючій поемі, будить у нас думку про мудрого провідника, якого прагне кожен народ. Для соліста, який співає партію Мойсея, кожен раз – велика відповідальність.

   Цього вечора Юрій Трицецький, який до свого ювілею одержав почесне звання Заслуженого артиста України, підтвердив на сцені свій новий статус. Соліста вітали колеги, які  грали у цьому спектаклі (заслужена артистка України Любов Качала, заслужена артистка України Наталія Дацько, заслужений артист України Орест Сидір, лауреат міжнародних конкурсів Андрій Бенюк, лауреат міжнародного конкурсу Юрій Шевчук, Андрій Савка, Віталій Войтко), хор і симфонічний оркестр театру.

   Після вистави заслуженому артистові України Юрієві Трицецькому за натхненну  багаторічну працю висловили подяку генеральний директор –художній керівник театру, народний артист України Василь Вовкун та  головний диригент театру, народний артист України Михайло Дутчак. Хор щиро заспівав ювілярові многоліття.