Зірка серед басів – у Львові (гастролі Сергія Магери в опері “Набукко” Д.Верді)

27 січня, в суботу, о 18-ій годині у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької в опері “Набукко” в партії Захарії виступить зірковий соліст – народний артист України Сергій МАГЕРА.

Вже десять років він є провідним солістом Національної Опери України імені Тараса Шевченка,  а ми і досі  вважаємо його своїм. Адже – Сергій – наш земляк із Золочева, навчався у Львівській музичній академії імені Миколи Лисенка, творчу кар’єру розпочав у Львівській Національній Опері.

Сергій Магера володіє розкішним могутнім басом повного діапазону,красивої тембральної палітри; відзначається досконалою акторською майстерністю. Перераховувати здобутки цього артиста – велика приємність. Він – лауреат кількох престижних міжнародних конкурсів  у країнах Європи, Вагнерівський стипендіат, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Він – улюбленець найвибагливішої публіки. В репертуарі Сергія Магери – до 30 провідних басових партій.

Йому аплодували у десятках країн світу.

Львів’яни  насолоджувалися  вокалом і  артистизмом Сергія, коли слухали його Мойсея в однойменній опері М.Скорика. І ось нова нагода зустрічі зі знаменитим співаком. Його партнерами будуть: лауреат міжнародних конкурсів Андрій БЕНЮК  ( Набукко), Андрій САВКА (Ісмаїл), лауреат міжнародного конкурсу Тетяна ОЛЕНИЧ (Абігаїлла), лауреат міжнародного конкурсу Тетяна ВАХНОВСЬКА (Фенена), Роланд МАРЧУК (Верховний жрець), Світлана РАЗІНА (Анна), Юрій ГЕЦКО (Абдалло).

 За диригентським пультом – заслужений артист України Мирон Юсипович

https://www.opera.com.ua/persons/operna-trupa-solisti-basso/magera-sergiy